ЗАПОВНИТИ АНКЕТУSTAY STUDY
НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ -
ТВОЄ ЄВРОПЕЙСЬКЕ
МАЙБУТНЄ

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ?

ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ГАЛЕРЕЯ

Індивідуальні заняття з Польської мови

За індивідуальним графіком учень сам обирає зручний час та дні відвідування занять, а також інтенсивність навчання. Для ефективного навчання ми рекомендуємо відвідувати заняття не менше 2-х разів на тиждень.


Вартсіть занять: 85 грн./год. (60 хв.)


Заняття з польської мови проходять цікаво та ефективно. Використовується комунікативна методика з чотирма видами діяльності: читання, мовлення, письмо та розуміння на слух. Під час занять створюється ефект "глибокого занурення" в атмосферу вивчення мови: іноземна - єдина мова спілкування в аудиторії . У нас працюють кваліфіковані викладачі, з чималим досвідом роботи за кордоном. Після закінчення курсів видається Сертифікат, який підтверджує, що слухач за певний термін пройшов курс занять з польської мови і досягнув одного з трьох рівнів. Для отримання Сертифікату потрібно пройти щонайменше один з рівнів (приблизно 4-6 місяців навчання) і успішно здати тести. Щоб заняття були завжди цікавими - ми постійно організовуємо різноманітні арт-вечірки, що дає змогу нашим студентам викoристовувати мовні навички під час побутового спілкування. Щомісяця переглядаємо художні фільми іноземними мовами, активно обговорюємо сюжет та персонажів, виконуємо завдання на розуміння фільму. Вивчаючи базовий курс польської мови Ви також можете підготуватися до вступу в польські ВУЗи, вивчити необхідний лексичний та граматичний матеріал.

Наші спеціалісти підготують Вас до співбесіди у консульстві на отримання карти поляка та тестів, нададуть консультацію щодо мовних питань.Щоб записатися на курси зателефонуйте нам або завітайте до нашого офісу, де професійний викладач визначить Ваш рівень, тривалість і вартість навчання. Після чого Вас запросять на перше заняття, де Ви зможете о знайомитися з методикою викладання, підібрати оптимальний навчальний рівень, обрати зручний час для відвідування занять, познайомитися з групою та викладачем.

РОЗПОЧАТИ ВСТУП

НОВИНИ

ВІДГУКИ

ПАРТНЕРИ

vkontakte

google+