ЗАПОВНИТИ АНКЕТУSTAY STUDY
НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ -
ТВОЄ ЄВРОПЕЙСЬКЕ
МАЙБУТНЄ

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ?

ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ГАЛЕРЕЯ

Вивчення польської мови по Skype

Вивчення польської мови онлайн по Skype: сучасно, доступно, швидко! Польська мова (загальний, підготовка до співбесід, до вступу в університет ) Запишіться на безкоштовне пробне заняття, щоб побачити, як це працює!


Вартість занять:


95грн/45 хв.
125грн/60 хв.
185грн/90 хв.

Наші викладачі: випускники польських університетів, дипломовані фахівці, які проходили стажування або працювали у Польщі, тому заняття в "Мандарині" ефективні та цікаві.


Cтруктура занять


Навчальний матеріал: перед початком заняття викладач висилає Вам необхідні файли, які будуть використані на уроці, тому немає необхідності купувати книги. Урок: викладач дзвонить Вам по Skype в заздалегідь обумовлений час, для цього потрібно мати камеру і мікрофон ( навушники/колонки) на своєму комп'ютері. За індивідуальним графіком учень сам вибирає зручний час і дні відвідування занять, а також інтенсивність навчання. Для ефективного навчання ми рекомендуємо займатися не менше 3-х разів на тиждень.


Умови оплати: ми пропонуємо нашим учням заплатити за 4 заняття, за 8 занять або за 10 занять.

Способи оплати:


-Оплата на картку "Приватбанк".
-Банківський переказ. Платіжні реквізити будуть вказані в рахунку, який ми надішлемо на Вашу вимогу. Оплатити можна з будь-якого банку.
-За будь-який з міжнародних систем переказу грошей.
-Готівкою. Прийняти оплату готівкою ми можемо тільки в нашому офісі.
Заняття в центрі проходять цікаво і ефективно. Використовується комунікативна методика з чотирма видами діяльності: читання, розмова, письмо і розуміння на слух. Під час занять створюється ефект "глибокого занурення" в атмосферу вивчення мови: іноземна - єдина мова спілкування в аудиторії. Після закінчення навчання видається Сертифікат, що підтверджує, що слухач за певний термін пройшов курс занять з польської мови і досяг одного з трьох рівнів. Для отримання Сертифікату потрібно пройти, щонайменше, один з рівнів ( приблизно 4-6 місяців навчання ) і успішно скласти тести. Вивчаючи базовий курс польської мови Ви можете підготуватися до вступу в польські ВНЗ, вивчити необхідний лексичний і граматичний матеріал. Наші фахівці підготують Вас до співбесіди в консульстві на отримання карти поляка і тестів, проконсультують з мовних питань.


Базовий курс для початківців:


Цей курс підходить для тих, хто ніколи не вивчав польську мову. Ви пройдете весь курс польської в поєднанні з розмовною практикою протягом перших 3-х місяців навчання і розмовний тренінг протягом 4-го, заключного місяці, для кращого засвоєння набутого матеріалу і вдосконалення навичок спілкування на побутові теми.


Завдяки цьому курсу Ви:


Навчіться спілкуватися на достатньому рівні для роботи і подорожей;
Засвоїте основну граматику, необхідну для спілкування;
Навчіться розуміти співрозмовника.
Тривалість курсу - 3-4 місяці.


Базовий курс для слухачів середнього рівня:


Цей курс підходить тим, хто вже колись вивчав польську мову і може будувати елементарні пропозиції. Ви пройдете повний курс польської мови (граматика і лексика) у поєднанні з постійною розмовної практикою. Останній місяць - це розмовний тренінг, спрямований виключно на розвиток мови і сприйняття на слух. Він допоможе Вам поліпшити використання набутих знань у вільному спілкуванні.


Цей курс допоможе Вам:


Навчитися вільно спілкуватися на повсякденні теми; Засвоїти всю граматику необхідну для спілкування; Висловлювати свою думку іноземною мовою; Розуміти співрозмовника на слух. Тривалість курсу - 5-6 місяців.


Базовий курс для слухачів вищого рівня:


Якщо Ви маєте достатній запас слів і граматики, вільно спілкуєтеся, але хочете вдосконалити знання, вивчати фразеологізми та стійкі вирази, спілкуватися польською на професійному рівні, то цей курс Вам допоможе:
-Навчитися вільно висловлювати свої думки і значно збагатити словниковий запас;
-Удосконалити граматику;
-Навчитися легше сприймати іноземну мову на слух;
-Підготуватися до тестів ( Test na znajomość języka polskiego jako obcego / тест на знання польської мови як іноземної )
-Тривалість курсу - 8-9 місяців.


Також можливі заняття з Skype за такими програмами:


-Англійська мова (загальний, бізнес, підготовка до IELTS, TOEFL)
-Німецька мова ( загальний, бізнес, підготовка до здачі іспиту в Гете інститут)

-Французька мова (загальний)
-Іспанська мова (загальний)
-Італійська мова ( загальний)
-Польська мова (загальний, підготовка до співбесід, до вступу в університет )
-Російська мова ( для іноземців - розмовний, загальний)
-Українська мова ( для іноземців - розмовний, загальний)
При необхідності, ми можемо підготувати для вас програму навчання за будь-якого іншого курсу.

РОЗПОЧАТИ ВСТУП

НОВИНИ

ВІДГУКИ

ПАРТНЕРИ

vkontakte

google+