ЗАПОВНИТИ АНКЕТУSTAY STUDY
НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ -
ТВОЄ ЄВРОПЕЙСЬКЕ
МАЙБУТНЄ

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ?

ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ГАЛЕРЕЯ

Університет дизайну "Школа Форм" в м. Познань

Університет дизайну "Школа Форм" в м. Познань
SOF - School of Form w Poznaniu


Розташований: м. Познань
Заснована: 2011 р.
Форма власності: приватна
К-сть факультетів: 1
К-сть спеціальностей: 4
www.sof.edu.pl


Перелік спеціальностей


Факультет дизайну (бакалаврат)

Дизайн комунікації
Дизайн середовища проживання людини
Дизайн одягу
Індустріальний дизайн


Сертифікат про співпрацю між StayStudy та Університет соціальної психології та гуманітарних наук


School of Form - це міжнародний дизайнерський університет, який прийняв перших студентів у жовтні 2011 року, створений на базі SWPS "Університету сучасної психології та соціальних наук". Університет знаходиться в м. Познань, в Польщі.

Стаціонарне навчання триває 3,5 роки (сім семестрів, а після його завершення випускникам присвоюється ступінь бакалавра Університет сучасної психології та соціальних наук за спеціальністю "дизайн". Унікальна авторська програма навчання, що поєднує в собі елементи дизайнерської і гуманітарної освіти, була розроблена колективом експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт, стратегічного директора і наставника School of Form. School of Form розрахована на тих, кому не вистачає традиційних методів навчання творчим професіям. Вона підходить тим, хто знає, що дизайн змінює якість життя, а також тим, хто розуміє і хоче свідомо застосовувати ідею збалансованого розвитку.

School of Form готує проектувальників майбутнього - креативних, всебічно освічених, вразливих як в художньому, так і в громадському відношенні. Ми віримо, що поєднання дизайнерської освіти з гуманітарним відповідає завданням сучасності. Проектувальник майбутнього повинен розуміти суспільні процеси, бути в курсі наукових відкриттів, знати нові технології. Університет спонукає студентів до сміливих пошуків , до створення нових ідей і стратегій, до творчого мислення. Першочергове завдання School of Form - сприяння всебічному розвитку особистості, креативності та навичок концептуального мислення. Студенти будуть готові працювати в різних сферах дизайну.

Студенти навчаються під керівництвом кваліфікованих педагогів і користуються визнанням європейських дизайнерів - практиків. Студентам доступні прекрасно обладнані фотографічні, кінознімальні та поліграфічні лабораторії, новітні комп'ютерні технології та програмне забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна і швейна майстерні. Завдяки співпраці з відомими фірмами університет надаємо можливість стажування та проходження практики відповідно до обраної спеціалізації.


Communication Design.


Дизайн комунікації - це навчання проектуванню поширення образів та ідей. Як створювати і поширювати інформацію в світі , який так швидко змінюється? Як створювати зображення, спрямовані на конкретних споживачів? Як використовувати нові канали комунікації? Викладачі не хочуть поставити вас в залежність від інформації, а прагнуть навчити ефективної та творчої комунікації зі світом, підготувати до роботи в світі реклами, кіно та ЗМІ.


Domestic Design.


Дизайн інтер'єрів - проектування найближчій навколишнього середовища людини, офісів, зон громадського користування. Як створити дружнє, гармонійне і комфортний простір? Що впливає на хороше самопочуття? Як кольори, матеріали та зображення впливають на людські відчуття і думки? Проектування інтер'єрів і побутових предметів - це входження в сферу особистого життя , в інтимні стосунки зі споживачем. Щоб працювати в дизайнерському колективі, займаються архітектурою інтер'єрів, бути декоратором, стилістом, критиком, необхідно не тільки бути енциклопедією зразків, квітів і матерії, а й уміти слухати і спостерігати, читати між рядків, поєднувати протилежності.


Fashion Design.


Мода є частиною матеріальної культури, а подіум, з яким вона асоціюється в першу чергу, - це лише тільки частка можливостей, які приховує в собі мода. Мода - носій інформації про місце, час і статус. Вона впливає на те, як виглядає світ навколо нас. Мода - це та галузь проектування, яка найшвидше реагує на наукові та технологічні відкриття, адаптуючи їх до своїх потреб, переносить суспільні тенденції в повсякденне життя. Ми готуємо до роботи в середовищі від кутюр і в камерних ательє, за лаштунками подіумів і по ту сторону фотосесій, в театрі, кіно і бізнесі..


Industrial Design.


Немає потреби придумувати черговий стілець, їх і так вже занадто багато. Промисловий дизайн заснований на прагненні до нових ідей і знанні технології , на критичному підході до відомих і добре описаним явищам , на постоянног постановці запитань. Як проектувати мудро і ощадливо? Як створювати речі, які насправді потрібні людям? Як зробити щось з нічого? Дизайн впливає на якість життя кожної людини і здатний змінити майбутнє.


Сучаснe навчання в сучасному університеті.


School of Form входить в Університет Громадської Психології ( SWPS ) - сучасного навчального центру. SWPS пропонує навчання на міждисциплінарних гуманітарних напрямках у Варшаві, Вроцлаві, Сопоті, Катовіцах, а також Познані.

SWPS , заснований 15 років тому , став одним з найважливіших і найбільш шанованих центрів навчання психології в Польщі. Наш ВНЗ відомий серед іншого організацією циклічних наукових, науково -популярних, а також культурних подій, багаторазово приймало у себе знаменитих учених, відомих художників та медіа - персон.


Перелік Факультетів та спеціальностей які пропонуються, на здобуття рівня "Бакалавр"
Навчання польською мовою


Напрямок
Спеціальності  Реєстраційний внесок у ВНЗ
(одноразовий) 
Вартість навчання (за рік)
 стаціонарна форма
Дизайн 3,5 років (7 семестрів)  Індустріальний дизайн  80 € 3000 €
 Дизайн одягу  80 € 3000 €
Дизайн середовища проживання людини  80 € 3000 €
 Дизайн комунікації  80 € 3000 €

Перелік Факультетів та спеціальностей які пропонуються, на здобуття рівня "Бакалавр"
Навчання англійською мовою


Напрямок
Спеціальності  Реєстраційний внесок у ВНЗ
(одноразовий) 
Вартість навчання (за рік)
 стаціонарна форма
Дизайн 3,5 років (7 семестрів)  Індустріальний дизайн  80 € 5800 €
 Дизайн одягу  80 € 5800 €
 Дизайн середовища проживання людини  80 € 5800 €
 Дизайн комунікації  80 € 5800 €

Якщо вас зацікавила наша освітня пропозиція, та наші умови, запрошуємо Вас "Розпочати вступ"

vkontakte

google+