ЗАПОВНИТИ АНКЕТУSTAY STUDY
НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ -
ТВОЄ ЄВРОПЕЙСЬКЕ
МАЙБУТНЄ

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ?

ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ГАЛЕРЕЯ

Університет Туризму і Екології в Сухій-Бескидзькій

Університет Туризму і Екології в Сухій-Бескидзькій
WSTiE - Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii


Розташований: м. Суха безкидська (неподалік Кракова)
Заснована: 2001 р.
Форма власності: приватна
К-сть факультетів: 3
К-сть спеціальностей: 11
www.wste.edu.pl


Перелік спеціальностей


Факультет туризму і рекреації

-туристичне обслуговування,
-готельно-ресторанний бізнес,
-менеджер SPA &Wellness,
-управління регіональними та місцевим розвитком
-управління сталим туризмом.


Факультет інформатики

-інженерне програмування,
-системи баз даних,
-мультимедійні технології і комп'ютерна графіка.


Факультет соціальних наук

-зв'язки з громадськістю (public relations),
-журналістика і громадські медіа,
-регіональна політика та політика самоврядування.

Університет Туризму і Екології в Сухій-Бескидзькій був створений в 2001 році як приватний навчальний заклад. За короткий час він став потужним центром міжнародної освіти, залучаючи студентів з усієї Польщі та з-за кордону. Університет гарантує студентам спеціалізовані знання та досвід, які передаються найкращими викладачами. Школа співпрацює з бізнесом та місцевими органами влади, завдяки чому студенти проходять цікаву практику та професійні стажування, а також отримують численні пропозиції праці. Місце розташування школи - ренесансний суський замок, який називають "Малим Вавелем". В старовинних стінах містяться сучасні, ідеально обладнані лекційні зали та кабінети, а також комп'ютерні лабораторії. Студенти найбільше цінують затишну, унікальну атмосферу навчального закладу і широкі можливості здобування не лише теоретичних, але і практичних знань в країні та за кордоном. В університеті навчається молодь не лише з регіону Малопольського воєводства. Широкий спектр програм й ефективний процес навчання також є магнітом для студентів з усієї Польщі та з-за кордону, напр. з Німеччини, Франції, Ірландії, Великобританії, Угорщини, Росії, України, які цінують європейські стандарти освіти, відкритість та гнучкість. В останні роки університет займає високі позиції в престижних національних рейтингах вищих шкіл. В даний час вона є на 2-му місці в Польщі в галузевому рейтингу вищих шкіл "Wiadomo?ci Turystycznych" та на 6-му місці в рейтингу найвпливовішого щотижневика "Wprost".

В найважливішому цьогорічному рейтингу приватних університетів, підготованому виданнями "Perspektywy" і "Rzeczpospolit?", Університет Туризму і Екології отримав спеціальну нагороду - "AWANS -2012" за найбільш якісний стрибок до групи кращих польських приватних університетів. Університет Туризму і Екології був нагороджений почесною відзнакою "Za Zasługi dla Turystyki" Міністра спорту і туризму, яка визнає заслуги для розвитку польського туризму і зміцнення міжнародного співробітництва в цій галузі. Успіх університету вимірюється також досягненнями студентів. Це можливо, завдяки поєднанню науки з практикою, з акцентом на останню. Студенти не лише здобувають знання, але також розвивають інтереси і відкривають власний потенціал. Ті, які хочуть досягти більше, можуть реалізуватися в численних секціях і наукових колах. Університет створює можливість поєднати науку з практикою вже в процесі навчання. Запровадження навчання на англійській мові є очевидним наслідком рішення про інтернаціоналізацію школи - її відкриття на міжнародні ринки, що збільшує можливості і шанси для випускників на ринку праці. Англійською мовою навчаються студенти як з Польщі, так і з-за кордону. Навчальний заклад міцно вкоренився в регіоні. Він активізує установи та організації для реалізації різних проектів для розвитку регіону та його жителів. З університетом активно співпрацює бізнес, запрошуючи до себе талановитих студентів, які розглядаються в якості потенційних співробітників. Місією університету є також підготовка молоді, щоб кожний випускник міг знайти роботу відповідно до своєї освіти.

Навчальна програма будується таким чином, щоб бути сумісною з ринковим оточенням, а пропоновані напрямки і спеціальності мають випереджати попит роботодавців. Університет Туризму і Екології підвищує шанси студентів на європейському ринку праці за допомогою можливості отримання під час навчання додаткових знань на курсах, семінарах, тренінгах та зустрічах з представниками суспільного, політичного та наукового життя протягом всього періоду навчання. Університет Туризму і Екології має одну з найбільш цікавих в Польщі пропозицій професійних практик та студентських стажувань в країні та за кордоном.

Школа організовує виїзди на практику, закордонні стажування та стажування в межах країни, а часто виступає посередником в пошуку праці. Академічний Центр кар'єр щороку готує пропозицію від найкращих працедавців. Студенти мають до розгляду кілька сотень робочих місць в компаніях всієї Європи та США. Це є результатом активної співпраці з польськими та закордонними діловими партнерами. Практика за кордоном є не лише важливим професійним досвідом, але також має конкретну фінансову вигоду; студент-практикант отримує окрім практичних знань ще й достатні кишенькові гроші, безкоштовне проживання та харчування, а також повернення транспортних витрат.

Студенти ВШТіЕ проходять практику в таких місцях: США - Нью-Йорк, Іспанія - Канарські острови - Гран Канарія та Ла Пальма, Майорка, Мальта, Ірландія, Німеччина, Франція, Туніс, Туреччина, Єгипет, Італія, Греція - між ін. Закінф, Родос, Кос, Східний Пелопонес.Центр кар'єр надає допомогу при підготовці аплікаційних документів, при описанні професійної придатності та можливості вибору професійної кар'єри. Також важливим є широкий вибір соціальних та мотиваційних стипендій, включно зі стипендіями для іноземних студентів.

Академія бізнесу університету є авторським проектом школи, яка впроваджує інноваційний проект, спрямований на поєднання величезного потенціалу навчального закладу з потребами ринку. Створена унікальна програма ефективної практичної підготовки студентів, які під керівництвом досвідчених викладачів, практиків та менеджерів дізнаються, як використовувати отримані знання в реальних бізнес-проектах. Дуже важливе місце в діяльності університету займає співпраця з іноземними партнерами з усього світу, яка підвищує якість освітнього процесу, слугує обміну досвідом та сприяє пропагуванню регіону та Польщі на міжнародній арені.


Перелік Факультетів та спеціальностей які пропонуються, на здобуття рівня "Бакалавр"
Навчання польською мовою


 Факультети   Реєстраційний внесок у ВНЗ  
(одноразовий) 
Вартість навчання (за рік)
 стаціонарна форма  заочна форма 
  Факультет туризму і рекреації    80 € 900 € 840 €
  Факультет соціальних наук     80 € 900 € 850 €
  Факультет інформатики    80 € 1100 € 1100 €

Перелік Факультетів та спеціальностей які пропонуються, на здобуття рівня "Бакалавр"
Навчання англійською мовою


 Факультети   Реєстраційний внесок у ВНЗ  
(одноразовий) 
Вартість навчання (за рік)
 стаціонарна форма  заочна форма 
  Факультет туризму і рекреації    80 € 1500 € 1300 €
  Факультет соціальних наук     80 € 1500 € 1300 €
  Факультет інформатики    80 € 1500 € 1300 €

Перелік Факультетів та спеціальностей які пропонуються, на здобуття рівня "Магістр"
Навчання польською мовою


 Факультети   Реєстраційний внесок у ВНЗ  
(одноразовий) 
Вартість навчання (за рік)
 стаціонарна форма  заочна форма 
  Факультет туризму і рекреації    80 € 835 € 785 €

Перелік Факультетів та спеціальностей які пропонуються, на здобуття рівня "Магістр"
Навчання англійською мовою


 Факультети   Реєстраційний внесок у ВНЗ  
(одноразовий) 
Вартість навчання (за рік)
 стаціонарна форма  заочна форма 
  Факультет туризму і рекреації    80 € 1500 € 1300 €
  Факультет інформатики    80 € 1500 € 1300 €

Якщо вас зацікавила наша освітня пропозиція, та наші умови, запрошуємо Вас "Розпочати вступ"

vkontakte

google+