ЗАПОВНИТИ АНКЕТУSTAY STUDY
НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ -
ТВОЄ ЄВРОПЕЙСЬКЕ
МАЙБУТНЄ

ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ?

ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ГАЛЕРЕЯ

Як стати студентом

Загальні вимоги


Стати учасником програми STAYSTUDY може кожен, хто має: - повну загальну середню освіту - диплом бакалавра - диплом спеціаліста - диплом інженера - диплом магістра - студенти українських ВНЗ, які бажають перевестися до польські ВНЗ Вікових обмежень немає. Здавання абітурієнтами документів відбувається в Україні, без виїзду до Польщі. Вступних іспитів немає, результати ЗНО не використовуються. Оцінюються лише освітні документи - атестат, диплом, а при переведенні - залікова книжка студента. У разі англомовної форми навчання необхідно, щоб оцінка з англійської мови в атестаті була не нижче 9 - та балів .

Реєстрація


Щоб стати учасником програми STAYSTUDY, необхідно зареєструватися, тобто заповнити і відіслати АНКЕТУ АБІТУРІЄНТА. Також це можна зробити за тел:

м. Луцьк
Телефон: +38 0332 29 49 54
Телефон: +38 066 150 48 47
Телефон: +38 063 890 21 00
email: staystudyinfo@gmail.com
Skype: Staystudy

м. Кам'янець-Подільський
тел: +38 097 788 34 23
тел: +38 097 750 70 21
e-mail: office.lingua@ukr.net

Протягом доби після реєстрації вам зателефонує наш спеціаліст.


Перелік вступних документів


- атестат і додаток до атестата про закінчення повної загальної середньої освіти - для вступу на магістратуру на базі бакалавра / спеціаліста подаються атестат і додаток, диплом і додаток.
- медична довідка форма 086 - У ( стандартний медогляд, передбачений для вступу до ВНЗ), термін дії не менше 3 - х місяців перед днем надання
- 8 кольорових фотографій (3.5 x 4.5см ., Лівий напівпрофіль ( голова трохи повернена так, щоб злегка було видно ліве вухо, що не прикрите волоссям)
- ксерокопії основних сторінок українського і першу сторінку закордонного паспорта ( якщо закордонні паспорти поки немає, - можна подати без нього)
- неповнолітні абітурієнти повинні подати копію свідоцтва про народження та копії перших сторінок паспортів батьків.
- копії сторінок військового квитка (якщо є) або приписного;.


Подача документів


Вступна компанія починається 10 жовтня і закінчується в кінці вересня наступного року. Початок навчального року - 1 жовтня. Абітурієнт за попереднім записом прибуває в офіс програми STAYSTUDY, де разом з представником програми врегулює формальності, пов'язані зі вступом до університету, а саме:
- Підписує Договір про участь у Програмі;
- Подає пакет вступних документів;
- Вносить першу частину коштів для участі у Програмі;
- Після цього STAYSTUDY починає процес, пов'язаний з надходженням абітурієнта до вищого навчального закладу;


Інтенсивний курс вивчення польської мови


Навчання в польських вузах проводиться польською мовою ( на деяких напрямках - англійською ). Перед початком навчання необхідно мати певний рівень знань, щоб полегшити для себе, особливо на початковому етапі, навчальний процес і адаптаційний період в іншомовному середовищі. У зв'язку з цим, програма STAYSTUDY створила можливість навчання польської мови на високому, якісному рівні з метою підготовки абітурієнта до початку навчального процесу за короткий термін.


Вартість


Послуги Програми STAYSTUDY є платними, загальна вартість в розділі Вартість.

vkontakte

google+